Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Otwarte Międzynarodowe Zawody w Radioorienatcji Sportowej
III Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego
Puchar Roztocza
14-15.05.2016 Gmina Zamość - Krasnobród
15.05.2016 klasyk 3,5
Zawody: 15-05-2016   od godziny 9.00
Pasmo/Limit: 80-m-Band / 150 min
Uczestnik: W10 W12 W14 W16 W19 W21 W35 M10 M12 M14 M16 M19 M21 M40 M60 M50 Zaw +Pom
  4 3 8 9 3 6 2 4 6 10 9 7 14 5 4 3 =97 =97

 

Minimalna trasa >>>>>
W10 S-4-B-M 3590 m
W12 S-4-B-M 3590 m
W14 S-3-1-4-B-M 5610 m
W16 S-3-5-1-4-B-M 6560 m
W19 S-3-5-1-4-B-M 6560 m
W21 S-3-5-1-4-B-M 6560 m
W35 S-3-5-1-4-B-M 6560 m
M10 S-4-B-M 3590 m
M12 S-4-B-M 3590 m
M14 S-3-1-4-B-M 5610 m
M16 S-3-1-2-4-B-M 6550 m
M19 S-3-5-2-4-B-M 6190 m
M21 S-1-3-5-2-4-B-M 7490 m
M40 S-3-1-2-4-B-M 6550 m
M60 S-3-1-4-B-M 5610 m
M50 S-3-1-2-4-B-M 6550 m

 

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

K a t e g o r i a   W10

memorial 15 05 201680s4bz4 W10   Wariant   S-4-B-M   >3590m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Sowa, Aniela             40'11 +20'40*+00'18* = 61'09
  2  Gąsiorowska, Paulina     43'04 +27'22 +00'12  = 70'38
  3  Lubelska, Natalia        40'06*+32'48 +00'19  = 73'13
  4  Chwalińska, Magdalena    48'10 +25'25 +00'10  = 73'45

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

K a t e g o r i a   W12

S-4-B-M W12   Wariant   S-4-B-M   >3590m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Wojtysiak, Paula         34'56*+14'27*+00'07* = 49'30
  2  Marciniak, Adrianna      38'00 +27'28 +00'08  = 65'36
 
S-1-4-B-M W12   Wariant   S-1-4-B-M   >3620m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  3  Paszkiewicz, Julia       66'35 +17'46 +27'49 +00'09  =112'19

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

K a t e g o r i a   W14

S-1-4-B-M W14   Wariant   S-1-4-B-M   >3620m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Preżyna, Weronika        27'34*+22'37*+16'54*+00'10* = 67'15
  7  Rutkowska, Magdalena     56'06 +28'18 +27'45 +00'08  =112'17
 
S-1-2-4-B-M W14   Wariant   S-1-2-4-B-M   >4560m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  2  Myroshnychenko, Yelyzave 28'28*+15'33*+06'35*+17'23*+00'08* = 68'07
  4  Stankiewicz, Weronika    28'57 +18'41 +17'42 +16'37 +00'09  = 82'06
  5  Wiśniewska, Kamila       35'47 +24'48 +09'10 +12'34 +00'08  = 82'27
  6  Демчук, Катя             45'36 +22'48 +07'33 +19'00 +00'09  = 95'06
 
S-2-4-1-B-M W14   Wariant   S-2-4-1-B-M   >6560m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  3  Niedźwiecka, Sandra      39'51 +10'37 +11'41 +18'14 +00'07  = 80'30
 
S-4-B-M W14   Wariant   S-4-B-M   >3590m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  8  Джигалюк, Маряна         48'32 +20'44 +00'11  = 69'27

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

K a t e g o r i a   W16

S-3-5-1-4-B-M W16   Wariant   S-3-5-1-4-B-M   >6560m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Deptulska, Maria         09'01 +12'04 +12'04 +05'48*+10'36*+00'07* = 49'40
  2  Тиха, Лілія              08'26*+09'10*+13'35*+18'45 +12'44 +00'07  = 62'47
  3  Sporysz, Martyna         14'10 +17'16 +16'32 +08'20 +15'23 +00'07  = 71'48
  5  Banach, Joanna           29'24 +13'17 +19'13 +15'39 +13'39 +00'09  = 91'21
 
S-3-5-4-1-B-M W16   Wariant   S-3-5-4-1-B-M   >8020m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  4  Голюк, Ольга             10'08 +11'20 +22'05 +12'27 +22'46 +00'10  = 78'56
 
S-1-4-B-M W16   Wariant   S-1-4-B-M   >3620m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  6  Panchuk, Natalia         21'35 +32'41 +48'05 +00'11  =102'32

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

K a t e g o r i a   W19

S-3-5-1-4-B-M W19   Wariant   S-3-5-1-4-B-M   >6560m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Мельник, Христина        09'46 +11'59*+13'29*+06'47*+11'29*+00'07* = 53'37
  2  Ishchenko, Anastasiia    09'35*+17'03 +12'18 +05'49 +10'40 +00'07  = 55'32
 
S-3-5-4-1-B-M W19   Wariant   S-3-5-4-1-B-M   >8020m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  3  Petrovska, Yana          08'09 +12'01 +24'18 +07'34 +17'02 +00'07  = 69'11

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

K a t e g o r i a   W21

S-3-5-1-4-B-M W21   Wariant   S-3-5-1-4-B-M   >6560m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Братчук, Алла            08'59 +10'34 +11'37 +06'26*+11'12*+00'07* = 48'55
  2  Marynchenko, Mariana     08'01*+08'57*+13'52*+08'54 +09'06 +00'06  = 48'56
  3  Kulicka, Agata           09'56 +10'17 +11'02 +07'47 +11'39 +00'08  = 50'49
  4  Garczarek, Justyna       09'56 +11'36 +15'40 +08'59 +11'19 +00'06  = 57'36
  5  Bondarenko, Anastasiia   10'53 +13'47 +17'09 +06'12 +13'42 +00'08  = 61'51
 
S-3-5-4-1-B-M W21   Wariant   S-3-5-4-1-B-M   >8020m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  6  Пантелеймонюк, Ірина     13'41 +11'17 +15'27 +10'19 +20'10 +00'08  = 71'02

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

K a t e g o r i a   W35

S-3-5-1-4-B-M W35   Wariant   S-3-5-1-4-B-M   >6560m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Pankratova, Marina       13'00 +12'06 +14'24 +09'26 +11'54 +00'09  = 60'59
 
S-3-5-4-1-B-M W35   Wariant   S-3-5-4-1-B-M   >8020m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  2  Fedorina, Iulia          14'11 +13'00 +16'50 +10'47 +18'52 +00'10  = 73'50

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

K a t e g o r i a   M10

S-4-B-M M10   Wariant   S-4-B-M   >3590m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Kuzia, Aleksander        29'16*+13'53*+00'17* = 43'26
  2  Usowski, Mateusz         33'13 +17'11 +00'11  = 50'35
  3  Jaszczyk, Piotr          33'07 +25'22 +00'10  = 58'39
  4  Usowski, Damian          36'29 +31'34 +00'19  = 68'22

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

K a t e g o r i a   M12

S-4-B-M M12   Wariant   S-4-B-M   >3590m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Sawicki, Michał          40'15*+20'20*+00'08* = 60'43
  2  Gadek, Łukasz            43'14 +17'53 +00'10  = 61'17
  3  Мироненко, Максим        48'26 +20'13 +00'10  = 68'49
  4  Zieliński, Adrian        108'27 +26'17 +00'13  =134'57

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

K a t e g o r i a   M14

S-1-2-4-B-M M14   Wariant   S-1-2-4-B-M   >4560m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Sowa, Oskar              15'23*+13'03*+06'05*+11'24*+00'08* = 46'03
  3  Петрук, Влад             21'56 +12'06 +06'28 +16'15 +00'08  = 56'53
  4  Kuzia, Mateusz           18'47 +19'15 +05'48 +15'06 +00'08  = 59'04
  5  Pasierbski, Maciej       28'24 +14'22 +06'14 +13'20 +00'08  = 62'28
  6  Kubisiak, Witold         20'36 +24'16 +14'21 +12'37 +00'07  = 71'57
  8  Makowski, Dawid          19'38 +37'23 +08'01 +24'55 +00'08  = 90'05
 
S-1-4-B-M M14   Wariant   S-1-4-B-M   >3620m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  2  Usowski, Dawid           23'01 +10'06 +17'54 +00'07  = 51'08
 
S-1-4-2-B-M M14   Wariant   S-1-4-2-B-M   >4560m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  7  Stetsiuk, Artur          24'12 +25'37 +15'57 +20'56 +00'07  = 86'49

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

K a t e g o r i a   M16

S-3-2-1-4-B-M M16   Wariant   S-3-2-1-4-B-M   >7440m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Ishchenko, Dmytro        06'25*+16'35*+11'43*+04'30*+08'46*+00'07* = 48'06
  2  Popovchenko, Anatolii    08'05 +20'18 +08'17 +06'41 +08'39 +00'07  = 52'07
  3  Henin, Lev               07'25 +19'45 +10'52 +05'36 +10'37 +00'06  = 54'21
  4  Holubnychyi, Serhii      07'15 +20'08 +12'13 +05'13 +11'06 +00'06  = 56'01
  7  Gąsiorowski, Marcin      08'50 +28'39 +15'28 +06'18 +11'05 +00'08  = 70'28
 
S-3-2-4-1-B-M M16   Wariant   S-3-2-4-1-B-M   >8060m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  5  Debopre, Yaroslav        07'55*+24'18*+06'50*+07'47*+15'13*+00'08* = 62'11
  8  Józefowicz, Arkadiusz    09'58 +24'50 +12'09 +16'13 +20'05 +00'09  = 83'24
 
S-3-1-2-4-B-M M16   Wariant   S-3-1-2-4-B-M   >6550m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  6  Aftyka, Łukasz           12'46 +26'13 +11'30 +08'04 +10'39 +00'05  = 69'17
 
S-3-1-4-2-B-M M16   Wariant   S-3-1-4-2-B-M   >6560m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  9  Micor, Kacper            09'47 +33'33 +08'39 +13'26 +18'56 +00'09  = 84'30

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

K a t e g o r i a   M19

S-3-5-2-4-B-M M19   Wariant   S-3-5-2-4-B-M   >6190m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Karpovych, Fedir         07'13 +07'30*+07'47*+04'38*+07'32*+00'06* = 34'46
  2  Grosman, Jan             07'59 +08'35 +08'47 +04'36 +09'46 +00'06  = 39'49
  3  Nadtochyi, Ruslan        06'51*+08'17 +07'48 +10'22 +07'17 +00'06  = 40'41
  4  Bonna, Oskar             10'27 +10'02 +12'27 +05'44 +11'14 +00'08  = 50'02
  5  Musiała, Bartosz         07'50 +14'12 +12'58 +06'10 +10'54 +00'08  = 52'12
 
S-3-2-4-B-M M19   Wariant   S-3-2-4-B-M   >6020m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  6  Liaskivskyi, Oleksandr   07'48 +22'08 +12'19 +16'39 +00'09  = 59'03

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

K a t e g o r i a   M21

S-3-5-2-1-4-B-M M21   Wariant   S-3-5-2-1-4-B-M   >7620m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Chumak, Dmytro           05'49*+06'36*+09'32*+06'27*+05'30*+07'38*+00'08* = 41'40
  3  Marshuk, Aleksandr       07'40 +09'24 +06'33 +07'27 +06'03 +06'43 +00'06  = 43'56
  4  Долинський, Ігор         07'58 +08'14 +10'30 +07'19 +04'50 +08'45 +00'08  = 47'44
  8  Deptulski, Mateusz       08'08 +09'15 +11'26 +10'00 +05'14 +09'55 +00'06  = 54'04
  9  Velikanov, Evgen         08'23 +08'08 +15'41 +07'46 +05'05 +11'21 +00'06  = 56'30
 10  Kubisiak, Marek          08'25 +13'08 +10'48 +08'49 +05'45 +10'16 +00'08  = 57'19
 11  Bratchuk, Sergii         08'12 +09'08 +07'46 +18'32 +05'18 +08'23 +00'06  = 57'25
 13  Sporysz, Mateusz         12'42 +07'41 +13'17 +17'12 +10'01 +10'29 +00'07  = 71'29
 14  Chabros, Maciej          18'20 +22'41 +16'52 +14'58 +12'25 +16'06 +00'08  =101'30
 
S-3-5-1-2-4-B-M M21   Wariant   S-3-5-1-2-4-B-M   >7500m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  2  Redka, Maksym            08'12 +07'28*+08'05*+07'03*+03'57*+08'10*+00'07* = 43'02
  5  Niedźwiecki, Patryk      07'15*+09'52 +12'55 +07'34 +04'10 +08'04 +00'05  = 49'55
  7  Запорожець, Сергій       07'44 +08'56 +11'40 +08'52 +06'33 +08'22 +00'07  = 52'14
 12  Kłoczek, Szymon          08'26 +11'59 +12'36 +12'05 +08'12 +12'03 +00'07  = 65'28
 
S-3-5-2-4-1-B-M M21   Wariant   S-3-5-2-4-1-B-M   >8230m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  6  Шкідина, Артур           06'48 +07'43 +14'38 +04'30 +05'56 +12'10 +00'06  = 51'51

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

K a t e g o r i a   M40

S-3-2-1-4-B-M M40   Wariant   S-3-2-1-4-B-M   >7440m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Davydenko, Iurii         07'15*+14'43*+08'27*+05'57*+08'20*+00'07* = 44'49
  3  Krzyminiewski, Sławomir  09'14 +33'54 +13'37 +07'46 +11'00 +00'09  = 75'40
 
S-3-1-2-4-B-M M40   Wariant   S-3-1-2-4-B-M   >6550m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  2  Gniedov, Volodymyr       08'34 +18'27 +12'37 +04'48 +10'30 +00'09  = 55'05
 
S-3-5-2-1-4-B-M M40   Wariant   S-3-5-2-1-4-B-M   >7620m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  4  Rutkowski, Remigiusz     25'52 +14'34 +12'27 +15'15 +24'16 +14'13 +00'10  =106'47
 
S-3-2-4-1-B-M M40   Wariant   S-3-2-4-1-B-M   >8060m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  5  Fedorin, Veaceslav       13'54 +38'40 +07'54 +20'18 +25'53 +00'11  =106'50

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

K a t e g o r i a   M60

S-1-4-2-B-M M60   Wariant   S-1-4-2-B-M   >4560m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Velikanov, Mykola        13'46 +07'05 +15'05 +19'39 +00'14  = 55'49
 
S-1-2-4-B-M M60   Wariant   S-1-2-4-B-M   >4560m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  2  Pietrzykowski, Władysław 17'34*+24'53*+07'25*+15'06*+00'11* = 65'09
  3  Bykowski, Ryszard        21'26 +33'34 +14'30 +23'01 +00'13  = 92'44
 
S-1-B-M M60   Wariant   S-1-B-M   >3610m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  4  Dominiak, Zdzisław       26'45 +61'01 +00'10  = 87'56

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

K a t e g o r i a   M50

S-3-2-1-4-B-M M50   Wariant   S-3-2-1-4-B-M   >7440m

M-ce Imię                     Czasy od lisa-do lisa                             .
  1  Ivanchykhin, Mykola      08'06*+18'52*+08'25*+08'41*+09'38*+00'07* = 53'49
  2  Deptulski, Tomasz        10'31 +22'57 +10'26 +07'03 +10'54 +00'08  = 61'59
  3  Kudinov, Aleksei         10'17 +22'44 +12'30 +10'07 +14'57 +00'11  = 70'46

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

Organizator: UKS Azymut Siedliska

 

powrot