Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Otwarte Międzynarodowe Zawody w Radioorienatcji Sportowej
III Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego
Puchar Roztocza
14-15.05.2016 Gmina Zamość - Krasnobród
Sprint 14.05
Zawody: 14-05-2016   od godziny 16.20
Pasmo/Limit: 80-m-Band / - min
Uczestnik: W14 W16 W19 W21 W35 M14 M16 M19 M21 M40 M50 M60 Zaw +Pom
  7 7 3 6 2 10 6 6 14 4 3 3 =71 =71

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   W35   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60  

W14K a t e g o r i a   W14W14
7 Ucz +++ Lisy 1 3 4 6 7 9 10 +++ Trasa >1310m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Rutkowska, Magdalena TSRS   18'25 8 9
2. Niedźwiecka, Sandra Azymut   27'10 8 96
3. Демчук, Катя Łuck   32'58 8 22
4. Джигалюк, Маряна Łuck   35'58 8 23
5. Wiśniewska, Kamila BSRS   36'19 8 63
6. Stankiewicz, Weronika Azymut   30'08 7 95
7. Myroshnychenko, Yelyzave SUMY "SAGITTA"   35'59 6 124

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   W35   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60  

W16K a t e g o r i a   W16W16
7 Ucz +++ Lisy 1 3 4 5 6 7 9 10 11 +++ Trasa >1650m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Тиха, Лілія Łuck   16'57 10 19
2. Deptulska, Maria TSRS   17'47 10 8
3. Piela, Ewelina Azymut   32'18 10 86
4. Sporysz, Martyna BSRS   36'33 10 61
5. Panchuk, Natalia Netishin KYT   40'33 10 125
6. Голюк, Ольга Łuck   46'53 10 21
7. Banach, Joanna Azymut   24'07 9 87

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   W35   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60  

W19K a t e g o r i a   W19W19
3 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 6 7 8 9 10 +++ Trasa >1480m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Мельник, Христина Łuck   14'42 10 20
2. Ishchenko, Anastasiia Kijów   20'15 10 76
3. Petrovska, Yana Netishin KYT   23'44 10 126

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   W35   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60  

W21K a t e g o r i a   W21W21
6 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 6 7 8 9 10 +++ Trasa >1480m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Братчук, Алла Łuck   15'09 10 17
2. Marynchenko, Mariana Kijów   15'12 10 67
3. Kulicka, Agata SSRS   20'14 10 53
4. Bondarenko, Anastasiia Kijów   21'50 10 78
5. Garczarek, Justyna Grom   22'10 10 57
SPW Пантелеймонюк, Ірина Łuck   DNF   18

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   W35   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60  

W35K a t e g o r i a   W35W35
2 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 6 7 8 9 10 +++ Trasa >1480m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Pankratova, Marina RUS   17'44 10 3
SPW Fedorina, Iulia CSKA Kiszyniów   DNF   2

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   W35   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60  

M14K a t e g o r i a   M14M14
10 Ucz +++ Lisy 2 3 4 6 7 8 9 +++ Trasa >1280m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Петрук, Влад Łuck   17'39 8 26
2. Makowski, Dawid Azymut   20'38 8 91
3. Kubisiak, Witold SSRS   25'11 8 51
4. Лобацький, Тарас Łuck   36'24 8 25
5. Zieliński, Adrian SSRS   44'43 8 132
6. Pasierbski, Maciej BSRS   45'58 8 64
7. Stetsiuk, Artur Netishin KYT   26'17 7 116
8. Redka, Yehor SUMY "SAGITTA"   31'52 4 118
- Мироненко, Максим Łuck   DNF   24
SPW Gilewski, Szczepan Azymut   DNF   94

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   W35   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60  

M16K a t e g o r i a   M16M16
6 Ucz +++ Lisy 2 3 4 5 6 8 9 10 +++ Trasa >1500m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Holubnychyi, Serhii Kijów   15'32 9 72
2. Ishchenko, Dmytro Kijów   17'40 9 75
3. Debopre, Yaroslav Netishin KYT   20'52 9 119
4. Popovchenko, Anatolii SUMY "SAGITTA"   21'31 9 120
5. Henin, Lev Kijów   21'47 9 74
6. Micor, Kacper BSRS   29'36 9 65

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   W35   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60  

M19K a t e g o r i a   M19M19
6 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 6 7 8 9 10 +++ Trasa >1480m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Nadtochyi, Ruslan SUMY "SAGITTA"   11'07 10 131
2. Karpovych, Fedir Kijów   14'48 10 73
3. Liaskivskyi, Oleksandr Kijów   15'05 10 71
4. Grosman, Jan Azymut   17'13 10 85
5. Bonna, Oskar TSRS   36'15 10 6
6. Musiała, Bartosz Grom   36'50 10 58

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   W35   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60  

M21K a t e g o r i a   M21M21
14 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 +++ Trasa >1850m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Kubisiak, Marek SSRS   16'27 12 55
2. Chumak, Dmytro Kijów   17'54 12 69
3. Redka, Maksym SUMY "SAGITTA"   17'55 12 114
4. Запорожець, Сергій Łuck   21'22 12 15
5. Шкідина, Артур Łuck   22'26 12 14
6. Marshuk, Aleksandr UKR1   23'33 12 121
7. Долинський, Ігор Łuck   23'42 12 13
8. Deptulski, Mateusz TSRS   24'36 12 5
9. Bratchuk, Sergii Kijów   25'29 12 70
10. Kłoczek, Szymon Azymut   26'43 12 84
11. Sporysz, Mateusz BSRS   29'02 12 62
12. Chabros, Maciej Azymut   33'46 12 83
SPW Velikanov, Evgen Kijów   DNF   81
SPW Niedźwiecki, Patryk Azymut   DNF   82

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   W35   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60  

M40K a t e g o r i a   M40M40
4 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 6 7 8 9 10 +++ Trasa >1480m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Gniedov, Volodymyr Kijów   20'43 10 66
2. Rutkowski, Remigiusz TSRS   25'57 10 7
3. Davydenko, Iurii Kijów   13'38 9 68
SPW Fedorin, Veaceslav CSKA Kiszyniów   DNF   1

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   W35   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60  

M50K a t e g o r i a   M50M50
3 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 6 7 8 9 10 +++ Trasa >1480m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Ivanchykhin, Mykola UKR1   16'36 10 113
2. Deptulski, Tomasz TSRS   16'39 10 10
3. Kudinov, Aleksei RUS   18'05 10 4

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   W35   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60  

M60K a t e g o r i a   M60M60
3 Ucz +++ Lisy 3 4 5 6 9 10 11 +++ Trasa >1560m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Velikanov, Mykola Kijów   17'55 8 80
2. Pietrzykowski, Władysław BSRS   26'49 8 60
3. Bykowski, Ryszard BSRS   56'16 7 130

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   W35   M14   M16   M19   M21   M40   M50   M60  

Pomocnik
Organizator: UKS Azymut Siedliska    

 

powrot