Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

Otwarte Międzynarodowe Zawody w Radioorienatcji Sportowej
III Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego
Puchar Roztocza
14-15.05.2016 Gmina Zamość - Krasnobród
klasyk 144 / foxoring 3,5
Zawody: 14-05-2016   od godziny 9.00
Pasmo/Limit: 2-m-Band / 120 min
Uczestnik: W10 W12 OPEN W14 W16 W19 W21 W35 M10 M12 M14 M16 M19 M21 M40 M60 M50 Zaw +Pom
  5 7 7 7 9 4 7 2 5 14 10 11 7 18 5 4 4 =126 =126

  Kategoria   W10   W12   OPE   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

W10K a t e g o r i a   W10W10
5 Ucz +++ Lisy 6 7 9 +++ Trasa >1720m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Naworol, Julia Azymut   23'46 4 112
2. Sowa, Aniela UKS Błyskawica   32'32 4 11
3. Gąsiorowska, Paulina UKS Błyskawica   34'08 4 12
4. Lubelska, Natalia UKS Błyskawica   36'25 4 29
5. Chwalińska, Magdalena UKS Błyskawica   38'24 4 27

  Kategoria   W10   W12   OPE   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

W12K a t e g o r i a   W12W12
7 Ucz +++ Lisy 6 8 9 +++ Trasa >1770m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Marciniak, Adrianna UKS Błyskawica   19'52 4 32
2. Wojtysiak, Paula UKS Błyskawica   22'38 4 33
3. Budzyńska, Natalia Azymut   26'54 4 102
4. Paszkiewicz, Julia UKS Błyskawica   32'22 4 31
5. Джигалюк, Маряна Łuck   28'32 3 23
SPW Wiater, Malwina Azymut   DNF   103
SPW Młynarska, Magdalena Azymut   DNF   101

  Kategoria   W10   W12   OPE   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

OPEK a t e g o r i a   OPENOPE
7 Ucz +++ Lisy 6 7 8 9 +++ Trasa >1770m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Selech, Przemysław Azymut   16'14 5 92
2. Przegon, Jan Azymut   18'13 5 93
3. Smyk, Marcin Azymut   22'17 5 89
4. Radomska, Karolina Azymut   23'41 5 98
5. Szymańska, Aneta Azymut   25'38 5 97
6. Bojko, Sebastian Azymut   29'53 5 90
7. Kiersztyn, Martyna Azymut   48'51 4 99

  Kategoria   W10   W12   OPE   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

W14K a t e g o r i a   W14W14
7 Ucz +++ Lisy 2 3 5 6 +++ Trasa >2940m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Stankiewicz, Weronika Azymut   45'06 4 95
2. Wiśniewska, Kamila BSRS   55'37 4 63
3. Myroshnychenko, Yelyzave SUMY "SAGITTA"   63'05 4 124
4. Демчук, Катя Łuck   67'52 4 22
5. Niedźwiecka, Sandra Azymut   96'47 4 96
- Preżyna, Weronika UKS Błyskawica   37'50 B 36
OVT Rutkowska, Magdalena TSRS   132'42 4 9

  Kategoria   W10   W12   OPE   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

W16K a t e g o r i a   W16W16
9 Ucz +++ Lisy 2 3 4 5 6 +++ Trasa >4190m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Тиха, Лілія Łuck   62'27 5 19
2. Panchuk, Natalia Netishin KYT   71'33 5 125
3. Sporysz, Martyna BSRS   99'30 5 61
4. Голюк, Ольга Łuck   102'13 5 21
5. Piela, Ewelina Azymut   107'53 5 86
6. Banach, Joanna Azymut   111'08 4 87
SPW Kopecka, Monika TSRS   DNS   132
SPW Ciepiałowska, Patrycja TSRS   DNS   133
SPW Marchuk, Alina UKR1   DNF   128

  Kategoria   W10   W12   OPE   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

W19K a t e g o r i a   W19W19
4 Ucz +++ Lisy 2 3 4 5 6 +++ Trasa >4190m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Мельник, Христина Łuck   54'36 5 20
2. Petrovska, Yana Netishin KYT   59'06 5 126
3. Ishchenko, Anastasiia Kijów   66'45 5 76
4. Deptulska, Maria TSRS   70'57 5 8

  Kategoria   W10   W12   OPE   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

W21K a t e g o r i a   W21W21
7 Ucz +++ Lisy 2 3 4 5 6 +++ Trasa >4190m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Kulicka, Agata SSRS   47'08 5 53
2. Братчук, Алла Łuck   49'10 5 17
3. Marynchenko, Mariana Kijów   52'57 5 67
4. Garczarek, Justyna Grom   65'13 5 57
5. Bondarenko, Anastasiia Kijów   74'56 5 78
6. Пантелеймонюк, Ірина Łuck   75'02 5 18
SPW Zelenska, Anastasiia UKR1   DNF   127

  Kategoria   W10   W12   OPE   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

W35K a t e g o r i a   W35W35
2 Ucz +++ Lisy 2 3 4 5 6 +++ Trasa >4190m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Fedorina, Iulia CSKA Kiszyniów   52'25 5 2
2. Pankratova, Marina RUS   59'15 5 3

  Kategoria   W10   W12   OPE   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

M10K a t e g o r i a   M10M10
5 Ucz +++ Lisy 6 7 9 +++ Trasa >1720m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Kardasz, Jakub Azymut   21'39 4 111
2. Jaszczyk, Piotr UKS Błyskawica   30'45 4 28
3. Kuzia, Aleksander UKS Błyskawica   33'59 4 48
4. Usowski, Mateusz UKS Błyskawica   28'23 3 43
5. Usowski, Damian UKS Błyskawica   40'15 3 44

  Kategoria   W10   W12   OPE   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

M12K a t e g o r i a   M12M12
14 Ucz +++ Lisy 6 8 9 +++ Trasa >1770m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Мироненко, Максим Łuck   15'11 4 24
2. Sudak, Jakub Azymut   17'03 4 104
3. Naworol, Kamil Azymut   21'03 4 109
4. Kozak, Kacper Azymut   22'24 4 107
5. Brodziak, Jan Azymut   24'30 4 106
6. Gadek, Łukasz UKS Błyskawica   24'49 4 35
7. Rabiega, Kamil Azymut   24'53 4 110
8. Grątkowski, Gracjan Azymut   25'04 4 100
9. Лобацький, Тарас Łuck   26'50 4 25
10. Sawicki, Michał UKS Błyskawica   31'44 4 34
11. Goździuk, Dawid Azymut   15'10 3 105
12. Monicki, Mikołaj UKS Błyskawica   30'16 3 38
13. Zieliński, Adrian SSRS   30'45 3 52
14. Pożdzik, Mateusz Azymut   33'56 3 108

  Kategoria   W10   W12   OPE   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

M14K a t e g o r i a   M14M14
10 Ucz +++ Lisy 2 3 5 6 +++ Trasa >2940m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Sowa, Oskar UKS Błyskawica   28'51 4 39
2. Redka, Yehor SUMY "SAGITTA"   32'13 4 118
3. Pasierbski, Maciej BSRS   44'52 4 64
4. Makowski, Dawid Azymut   52'34 4 91
5. Kubisiak, Witold SSRS   55'01 4 51
6. Gilewski, Szczepan Azymut   67'02 4 94
7. Kuzia, Mateusz UKS Błyskawica   67'35 4 37
8. Петрук, Влад Łuck   74'51 4 26
9. Usowski, Dawid UKS Błyskawica   73'02 3 40
SPW Pijus, Hubert SSRS   DNF   50

  Kategoria   W10   W12   OPE   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

M16K a t e g o r i a   M16M16
11 Ucz +++ Lisy 2 3 4 5 6 +++ Trasa >4190m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Henin, Lev Kijów   38'38 5 74
2. Popovchenko, Anatolii SUMY "SAGITTA"   43'22 5 120
3. Holubnychyi, Serhii Kijów   48'03 5 72
4. Ishchenko, Dmytro Kijów   50'44 5 75
5. Aftyka, Łukasz UKS Błyskawica   50'49 5 42
6. Józefowicz, Arkadiusz UKS Błyskawica   55'12 5 45
7. Gąsiorowski, Marcin UKS Błyskawica   55'57 5 41
8. Micor, Kacper BSRS   60'27 5 65
9. Debopre, Yaroslav Netishin KYT   72'09 5 119
10. Stetsiuk, Artur Netishin KYT   49'58 4 116
SPW Kłoczek, Adam Azymut   DNF   88

  Kategoria   W10   W12   OPE   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

M19K a t e g o r i a   M19M19
7 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 6 +++ Trasa >3990m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Karpovych, Fedir Kijów   34'43 5 73
2. Nadtochyi, Ruslan SUMY "SAGITTA"   35'33 5 131
3. Grosman, Jan Azymut   36'42 5 85
4. Liaskivskyi, Oleksandr Kijów   43'57 5 71
5. Musiała, Bartosz Grom   51'13 5 58
6. Bonna, Oskar TSRS   68'49 5 6
SPW Lech, Mikołaj TSRS   DNS   134

  Kategoria   W10   W12   OPE   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

M21K a t e g o r i a   M21M21
18 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 5 6 +++ Trasa >4780m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Niedźwiecki, Patryk Azymut   37'25 6 82
2. Chumak, Dmytro Kijów   39'49 6 69
3. Запорожець, Сергій Łuck   41'00 6 15
4. Bratchuk, Sergii Kijów   43'38 6 70
5. Deptulski, Mateusz TSRS   44'06 6 5
6. Шкідина, Артур Łuck   44'36 6 14
7. Долинський, Ігор Łuck   46'41 6 13
8. Marshuk, Aleksandr Winnica   47'15 6 121
9. Redka, Maksym SUMY "SAGITTA"   50'14 6 114
10. Kubisiak, Marek SSRS   53'19 6 55
11. Velikanov, Evgen Kijów   61'09 6 81
12. Sporysz, Mateusz BSRS   64'47 6 62
13. Chabros, Maciej Azymut   67'46 6 83
14. Kłoczek, Szymon Azymut   90'21 6 84
SPW Мельник, Тарас Łuck   DNF   16
SPW Zelensky, Serhii UKR1   DNF   115
SPW Chovgan, Oleksandr UKR1   DNF   122
SPW Marchuk, Vladyslav UKR1   DNF   129

  Kategoria   W10   W12   OPE   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

M40K a t e g o r i a   M40M40
5 Ucz +++ Lisy 1 2 3 5 6 +++ Trasa >4010m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Gniedov, Volodymyr Kijów   34'47 5 66
2. Davydenko, Iurii Kijów   51'07 5 68
3. Rutkowski, Remigiusz TSRS   61'49 5 7
4. Krzyminiewski, Sławomir UKS Błyskawica   69'54 5 47
5. Fedorin, Veaceslav CSKA Kiszyniów   93'33 5 1

  Kategoria   W10   W12   OPE   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

M60K a t e g o r i a   M60M60
4 Ucz +++ Lisy 1 2 3 5 6 +++ Trasa >4010m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Velikanov, Mykola Kijów   38'18 4 80
2. Dominiak, Zdzisław UKS Błyskawica   64'35 4 46
3. Pietrzykowski, Władysław BSRS   67'26 4 60
4. Bykowski, Ryszard BSRS   101'29 4 130

  Kategoria   W10   W12   OPE   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

M50K a t e g o r i a   M50M50
4 Ucz +++ Lisy 1 2 3 5 6 +++ Trasa >4010m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Ivanchykhin, Mykola Kijów   41'02 5 113
2. Deptulski, Tomasz TSRS   57'38 5 10
3. Kudinov, Aleksei RUS   58'14 5 4
SPW Klimasz, Józef Szarotki   DNF   56

  Kategoria   W10   W12   OPE   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

Pomocnik
Organizator: UKS Azymut Siedliska    

 

powrot