Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
********************************************************************
***                         Bieg Huberta                         ***
***           Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej          ***
***                  Gmina Zamość 8-9.10.2016                    ***
***                        klasyk 144 MHz                        ***
********************************************************************
Zawody: 8-10-2016   od godziny 11.30
Pasmo/Limit: 2-m-Band / 150 min
Uczestnik: W14 W16 W19 W21 M14 M16 M19 M21 M40 M50 Zaw +Pom
  3 4 2 6 9 2 2 14 6 6 =54 =54

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

W14K a t e g o r i a   W14W14
3 Ucz +++ Lisy 1 3 5 +++ Trasa >4020m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Демчук, Катерина Łuck   67'47 4 10
2. Stankiewicz, Weronika Azymut Siedliska   77'00 3 45
3. Wiśniewska, Kamila BSRS   85'20 3 32

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

W16K a t e g o r i a   W16W16
4 Ucz +++ Lisy 1 3 4 5 +++ Trasa >5720m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Голюк, Ольга Łuck   99'09 5 9
2. Banach, Joanna Azymut Siedliska   128'13 4 41
3. Sporysz, Martyna BSRS   131'16 4 33
4. Piela, Ewelina Azymut Siedliska   90'25 2 40

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

W19K a t e g o r i a   W19W19
2 Ucz +++ Lisy 1 2 3 5 +++ Trasa >5250m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Мельник, Христина Łuck   67'27 5 8
2. Тиха, Лілія Łuck   90'58 5 7

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

W21K a t e g o r i a   W21W21
6 Ucz +++ Lisy 1 2 3 5 +++ Trasa >5250m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Kulicka, Agata SSRS   101'42 5 17
2. Братчук, Алла Łuck   103'58 5 6
3. Marynchenko, Mariana Kijów   62'44 4 25
4. Fedorina, Iulia Moldova   91'00 4 21
5. Светлична, Ольга Łuck   148'12 2 5
SPW Covaliova, Margarita Moldova   DNF   22

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M14K a t e g o r i a   M14M14
9 Ucz +++ Lisy 1 3 5 +++ Trasa >4020m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Pijus, Hubert SSRS   78'48 4 13
2. Мироненко, Максим Łuck   84'57 4 11
3. Parda, Antoni SSRS   89'20 4 14
4. Zieliński, Adrian SSRS   79'48 3 15
5. Pasierbski, Maciej BSRS   112'35 3 34
6. Петрук, Владислав Łuck   55'57 2 12
- Kubisiak, Witold SSRS   129'25 B 16
SPW Gilewski, Szczepan Azymut Siedliska   DNF   44
SPW Makowski, Dawid Azymut Siedliska   DNF   43

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M16K a t e g o r i a   M16M16
2 Ucz +++ Lisy 1 2 4 5 +++ Trasa >6440m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Kłoczek, Adam Azymut Siedliska   121'02 3 42
2. Konovalov, Oleksii Kijów   72'24 2 30

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M19K a t e g o r i a   M19M19
2 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 5 +++ Trasa >6860m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Karpovych, Redir Kijów   59'46 6 55
2. Grosman, Jan Azymut Siedliska   125'22 6 39

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M21K a t e g o r i a   M21M21
14 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 5 +++ Trasa >6860m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Ławecki, Szymon MKS Pogoń Siedlce   55'52 6 46
2. Bratczuk, Siergiej Łuck   62'44 6 53
3. Janiak, Paweł MKS Pogoń Siedlce   64'45 6 47
4. Andriichenko, Volodymyr Kijów   66'18 6 54
5. Kubisiak, Marek SSRS   75'49 6 19
6. Запорожець, Сергій Łuck   77'42 6 3
7. Kotuła, Rafał MKS Pogoń Siedlce   79'53 6 50
8. Rotter, Daniel MKS Pogoń Siedlce   83'19 6 51
9. Zwierzchowski, Andrzej MKS Pogoń Siedlce   93'56 6 48
10. Долинський, Ігор Łuck   93'57 6 2
11. Kłoczek, Szymon Azymut Siedliska   145'13 5 37
- Шкідина, Артур Łuck   41'16 B 4
- Sporysz, Mateusz BSRS   26'38 B 35
SPW Nalepko, Mateusz Azymut Siedliska   DNF   38

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M40K a t e g o r i a   M40M40
6 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 +++ Trasa >5860m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Dolia, Ievgen Kijów   58'11 5 31
2. Gniedov, Volodymyr Kijów   60'00 5 24
3. Iakymenko, Vitalii Kijów   78'54 5 29
4. Fedorin, Veaceslav Moldova   138'17 4 20
SPW Kimachuk, Yurii Kijów   DNF   26
SPW Bodys, Zygmunt Azymut Siedliska   DNF   56

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M50K a t e g o r i a   M50M50
6 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 +++ Trasa >5860m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Fursa, Oleg Kiev   59'46 5 52
2. Sitek, Zdzisław SSRS   104'25 5 18
3. Bala, Bogdan MKS Pogoń Siedlce   108'46 5 49
4. Pietrzykowski, Władysław BSRS   138'04 5 36
5. Klimasz, Józef Szarotki   93'59 2 1
SPW Gridin, Igor Moldova   DNF   23

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

Pomocnik
Organizator: UKS Azymut Siedliska    

powrot