Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Polski Związek Radioorientacji Sportowej

 

Otwarte Międzynarodowe Zawody w Radioorienatcji Sportowej
III Memoriał im. Zdzisława Strzemiecznego
Puchar Roztocza
14-15.05.2016 Gmina Zamość - Krasnobród
15.05.2016 klasyk 3,5
Zawody: 15-05-2016   od godziny 9.00
Pasmo/Limit: 80-m-Band / 150 min
Uczestnik: W10 W12 W14 W16 W19 W21 W35 M10 M12 M14 M16 M19 M21 M40 M60 M50 Zaw +Pom
  4 3 8 9 3 6 2 4 6 10 9 7 14 5 4 3 =97 =97

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

W10K a t e g o r i a   W10W10
4 Ucz +++ Lisy 4 +++ Trasa >3590m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Sowa, Aniela UKS Błyskawica   61'09 2 11
2. Gąsiorowska, Paulina UKS Błyskawica   70'38 2 12
3. Lubelska, Natalia UKS Błyskawica   73'13 2 29
4. Chwalińska, Magdalena UKS Błyskawica   73'45 2 27

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

W12K a t e g o r i a   W12W12
3 Ucz +++ Lisy 4 +++ Trasa >3590m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Wojtysiak, Paula UKS Błyskawica   49'30 2 33
2. Marciniak, Adrianna UKS Błyskawica   65'36 2 32
3. Paszkiewicz, Julia UKS Błyskawica   112'19 2 31

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

W14K a t e g o r i a   W14W14
8 Ucz +++ Lisy 1 3 4 +++ Trasa >5610m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Preżyna, Weronika UKS Błyskawica   67'15 3 36
2. Myroshnychenko, Yelyzave SUMY "SAGITTA"   68'07 3 124
3. Niedźwiecka, Sandra Azymut   80'30 3 96
4. Stankiewicz, Weronika Azymut   82'06 3 95
5. Wiśniewska, Kamila BSRS   82'27 3 63
6. Демчук, Катя Łuck   95'06 3 22
7. Rutkowska, Magdalena TSRS   112'17 3 9
8. Джигалюк, Маряна Łuck   69'27 2 23

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

W16K a t e g o r i a   W16W16
9 Ucz +++ Lisy 1 3 4 5 +++ Trasa >6560m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Deptulska, Maria TSRS   49'40 5 8
2. Тиха, Лілія Łuck   62'47 5 19
3. Sporysz, Martyna BSRS   71'48 5 61
4. Голюк, Ольга Łuck   78'56 5 21
5. Banach, Joanna Azymut   91'21 5 87
6. Panchuk, Natalia Netishin KYT   102'32 3 125
SPW Kopecka, Monika TSRS   DNS   132
SPW Ciepiałowska, Patrycja TSRS   DNS   133
SPW Piela, Ewelina Azymut   DNF   86

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

W19K a t e g o r i a   W19W19
3 Ucz +++ Lisy 1 3 4 5 +++ Trasa >6560m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Мельник, Христина Łuck   53'37 5 20
2. Ishchenko, Anastasiia Kijów   55'32 5 76
3. Petrovska, Yana Netishin KYT   69'11 5 126

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

W21K a t e g o r i a   W21W21
6 Ucz +++ Lisy 1 3 4 5 +++ Trasa >6560m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Братчук, Алла Łuck   48'55 5 17
2. Marynchenko, Mariana Kijów   48'56 5 67
3. Kulicka, Agata SSRS   50'49 5 53
4. Garczarek, Justyna Grom   57'36 5 57
5. Bondarenko, Anastasiia Kijów   61'51 5 78
6. Пантелеймонюк, Ірина Łuck   71'02 5 18

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

W35K a t e g o r i a   W35W35
2 Ucz +++ Lisy 1 3 4 5 +++ Trasa >6560m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Pankratova, Marina RUS   60'59 5 3
2. Fedorina, Iulia CSKA Kiszyniów   73'50 5 2

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

M10K a t e g o r i a   M10M10
4 Ucz +++ Lisy 4 +++ Trasa >3590m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Kuzia, Aleksander UKS Błyskawica   43'26 2 48
2. Usowski, Mateusz UKS Błyskawica   50'35 2 43
3. Jaszczyk, Piotr UKS Błyskawica   58'39 2 28
4. Usowski, Damian UKS Błyskawica   68'22 2 44

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

M12K a t e g o r i a   M12M12
6 Ucz +++ Lisy 4 +++ Trasa >3590m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Sawicki, Michał UKS Błyskawica   60'43 2 34
2. Gadek, Łukasz UKS Błyskawica   61'17 2 35
3. Мироненко, Максим Łuck   68'49 2 24
4. Zieliński, Adrian SSRS   134'57 2 52
SPW Лобацький, Тарас Łuck   DNF   25
SPW Monicki, Mikołaj UKS Błyskawica   DNF   38

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

M14K a t e g o r i a   M14M14
10 Ucz +++ Lisy 1 3 4 +++ Trasa >5610m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Sowa, Oskar UKS Błyskawica   46'03 3 39
2. Usowski, Dawid UKS Błyskawica   51'08 3 40
3. Петрук, Влад Łuck   56'53 3 26
4. Kuzia, Mateusz UKS Błyskawica   59'04 3 37
5. Pasierbski, Maciej BSRS   62'28 3 64
6. Kubisiak, Witold SSRS   71'57 3 51
7. Stetsiuk, Artur Netishin KYT   86'49 3 116
8. Makowski, Dawid Azymut   90'05 3 91
- Redka, Yehor SUMY "SAGITTA"   DNF   118
SPW Gilewski, Szczepan Azymut   DNF   94

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

M16K a t e g o r i a   M16M16
9 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 +++ Trasa >6550m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Ishchenko, Dmytro Kijów   48'06 5 75
2. Popovchenko, Anatolii SUMY "SAGITTA"   52'07 5 120
3. Henin, Lev Kijów   54'21 5 74
4. Holubnychyi, Serhii Kijów   56'01 5 72
5. Debopre, Yaroslav Netishin KYT   62'11 5 119
6. Aftyka, Łukasz UKS Błyskawica   69'17 5 42
7. Gąsiorowski, Marcin UKS Błyskawica   70'28 5 41
8. Józefowicz, Arkadiusz UKS Błyskawica   83'24 5 45
9. Micor, Kacper BSRS   84'30 5 65

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

M19K a t e g o r i a   M19M19
7 Ucz +++ Lisy 2 3 4 5 +++ Trasa >6190m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Karpovych, Fedir Kijów   34'46 5 73
2. Grosman, Jan Azymut   39'49 5 85
3. Nadtochyi, Ruslan SUMY "SAGITTA"   40'41 5 131
4. Bonna, Oskar TSRS   50'02 5 6
5. Musiała, Bartosz Grom   52'12 5 58
6. Liaskivskyi, Oleksandr Kijów   59'03 4 71
SPW Lech, Mikołaj TSRS   DNS   134

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

M21K a t e g o r i a   M21M21
14 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 5 +++ Trasa >7490m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Chumak, Dmytro Kijów   41'40 6 69
2. Redka, Maksym SUMY "SAGITTA"   43'02 6 114
3. Marshuk, Aleksandr Winnica   43'56 6 121
4. Долинський, Ігор Łuck   47'44 6 13
5. Niedźwiecki, Patryk Azymut   49'55 6 82
6. Шкідина, Артур Łuck   51'51 6 14
7. Запорожець, Сергій Łuck   52'14 6 15
8. Deptulski, Mateusz TSRS   54'04 6 5
9. Velikanov, Evgen Kijów   56'30 6 81
10. Kubisiak, Marek SSRS   57'19 6 55
11. Bratchuk, Sergii Kijów   57'25 6 70
12. Kłoczek, Szymon Azymut   65'28 6 84
13. Sporysz, Mateusz BSRS   71'29 6 62
14. Chabros, Maciej Azymut   101'30 6 83

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

M40K a t e g o r i a   M40M40
5 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 +++ Trasa >6550m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Davydenko, Iurii Kijów   44'49 5 68
2. Gniedov, Volodymyr Kijów   55'05 5 66
3. Krzyminiewski, Sławomir UKS Błyskawica   75'40 5 47
4. Rutkowski, Remigiusz TSRS   106'47 5 7
5. Fedorin, Veaceslav CSKA Kiszyniów   106'50 5 1

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

M60K a t e g o r i a   M60M60
4 Ucz +++ Lisy 1 3 4 +++ Trasa >5610m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Velikanov, Mykola Kijów   55'49 3 80
2. Pietrzykowski, Władysław BSRS   65'09 3 60
3. Bykowski, Ryszard BSRS   92'44 3 130
4. Dominiak, Zdzisław UKS Błyskawica   87'56 2 46

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

M50K a t e g o r i a   M50M50
3 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 +++ Trasa >6550m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Ivanchykhin, Mykola Kijów   53'49 5 113
2. Deptulski, Tomasz TSRS   61'59 5 10
3. Kudinov, Aleksei RUS   70'46 5 4

  Kategoria   W10   W12   W14   W16   W19   W21   W35   M10   M12   M14   M16   M19   M21   M40   M60   M50  

Pomocnik
Organizator: UKS Azymut Siedliska    

 

powrot

logo wojskowejfedsportu logo lacznosc lok lok logo www logo mon 1 logo zhp 1 logo iaru 1 logo pzk

Nunc augue sed quis praesent phasellus egestas.