Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Polski Związek Radioorientacji Sportowej

********************************************************************
***                         Bieg Huberta                         ***
***           Puchar Europy w Radioorientacji Sportowej          ***
***                  Gmina Zamość 8-9.10.2016                    ***
***                        klasyk 3,5 MHz                        ***
********************************************************************
Zawody: 9-10-2016   od godziny 9.05
Pasmo/Limit: 80-m-Band / 120 min
Uczestnik: W14 W16 W19 W21 M14 M16 M19 M21 M40 M50 Zaw +Pom
  3 4 2 5 9 2 2 13 6 5 =51 =51

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

W14K a t e g o r i a   W14W14
3 Ucz +++ Lisy 1 3 5 +++ Trasa >4210m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Wiśniewska, Kamila BSRS   46'24 4 32
2. Stankiewicz, Weronika Azymut Siedliska   58'33 4 45
3. Демчук, Катерина Łuck   63'45 4 10

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

W16K a t e g o r i a   W16W16
4 Ucz +++ Lisy 1 2 4 +++ Trasa >4540m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Голюк, Ольга Łuck   45'07 4 9
2. Sporysz, Martyna BSRS   56'05 4 33
3. Piela, Ewelina Azymut Siedliska   70'20 4 40
4. Banach, Joanna Azymut Siedliska   71'08 4 41

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

W19K a t e g o r i a   W19W19
2 Ucz +++ Lisy 1 3 4 5 +++ Trasa >5320m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Тиха, Лілія Łuck   58'09 5 7
2. Мельник, Христина Łuck   58'27 5 8

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

W21K a t e g o r i a   W21W21
5 Ucz +++ Lisy 1 3 4 5 +++ Trasa >5320m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Kulicka, Agata SSRS   47'14 5 17
2. Братчук, Алла Łuck   53'50 5 6
3. Marynchenko, Mariana Kijów   70'22 5 25
4. Светлична, Ольга Łuck   72'56 5 5
SPW Fedorina, Iulia Moldova   DNF   21

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M14K a t e g o r i a   M14M14
9 Ucz +++ Lisy 1 3 5 +++ Trasa >4210m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Мироненко, Максим Łuck   48'04 4 11
2. Петрук, Владислав Łuck   53'43 4 12
3. Pijus, Hubert SSRS   54'19 4 13
4. Parda, Antoni SSRS   60'45 4 14
5. Pasierbski, Maciej BSRS   61'23 4 34
6. Makowski, Dawid Azymut Siedliska   77'12 4 43
7. Gilewski, Szczepan Azymut Siedliska   70'33 3 44
8. Kubisiak, Witold SSRS   73'31 3 16
SPW Zieliński, Adrian SSRS   DNF   15

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M16K a t e g o r i a   M16M16
2 Ucz +++ Lisy 1 3 4 +++ Trasa >4510m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Konovalov, Oleksii Kijów   38'10 4 30
SPW Kłoczek, Adam Azymut Siedliska   DNF   42

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M19K a t e g o r i a   M19M19
2 Ucz +++ Lisy 1 2 4 5 +++ Trasa >6320m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Karpovych, Redir Kijów   36'10 5 55
2. Grosman, Jan Azymut Siedliska   63'11 5 39

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M21K a t e g o r i a   M21M21
13 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 5 +++ Trasa >6650m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Janiak, Paweł MKS Pogoń Siedlce   44'41 6 47
2. Ławecki, Szymon MKS Pogoń Siedlce   47'26 6 46
3. Bratczuk, Siergiej Łuck   48'13 6 53
4. Rotter, Daniel MKS Pogoń Siedlce   51'20 6 51
5. Долинський, Ігор Łuck   52'09 6 2
6. Шкідина, Артур Łuck   53'41 6 4
7. Запорожець, Сергій Łuck   57'48 6 3
8. Zwierzchowski, Andrzej MKS Pogoń Siedlce   57'56 6 48
9. Kubisiak, Marek SSRS   58'26 6 19
10. Sporysz, Mateusz BSRS   62'29 6 35
11. Andriichenko, Volodymyr Kijów   69'37 6 54
SPW Kotuła, Rafał MKS Pogoń Siedlce   DNF   50
SPW Kłoczek, Szymon Azymut Siedliska   DNF   37

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M40K a t e g o r i a   M40M40
6 Ucz +++ Lisy 1 2 3 4 +++ Trasa >5540m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Iakymenko, Vitalii Kijów   42'55 5 29
2. Dolia, Ievgen Kijów   47'49 5 31
3. Gniedov, Volodymyr Kijów   47'53 5 24
4. Kimachuk, Yurii Kijów   78'24 3 26
SPW Bodys, Zygmunt Azymut Siedliska   DNF   56
SPW Fedorin, Veaceslav Moldova   DNF   20

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

M50K a t e g o r i a   M50M50
5 Ucz +++ Lisy 1 2 3 +++ Trasa >4840m 
MiejsceNazwisko, ImięKlubZnakCzasLisNrSt
1. Bala, Bogdan MKS Pogoń Siedlce   29'58 4 49
2. Fursa, Oleg Kiev   36'26 4 52
3. Sitek, Zdzisław SSRS   58'36 4 18
4. Pietrzykowski, Władysław BSRS   63'17 4 36
SPW Klimasz, Józef Szarotki   DNF   1

  Kategoria   W14   W16   W19   W21   M14   M16   M19   M21   M40   M50  

Pomocnik
Organizator: UKS Azymut Siedliska    

powrot

logo wojskowejfedsportu logo lacznosc lok lok logo www logo mon 1 logo zhp 1 logo iaru 1 logo pzk

Nunc augue sed quis praesent phasellus egestas.